The store will not work correctly when cookies are disabled.
OC eldfast bruk för utomhusugn - 20 kg
Special Price 419,86 kr Regular Price 559,86 kr
Snabb leverans
Pålitlig kvalitet
-25%
5060197260262
VITCAS-OC-20KG
Mer information | Produktgrupp | Mortars/ Cements |
| Storlek | 20kg |
| Färg | Grey |
| Konsistens | Powder |
| Åtgång | 40 bricks (230x114x64mm) / 10kg |
| Utomhus | Ja |
| Inomhus | Ja |
| Temperatur | 1200°C /2190°F |
| Torktid | 12h / +20°C (+68°F) |
| Tillverkare | Vitcas |
| Bearbetningstid (minuter) | 20 |
| Blandas med vatten | Ja |
| HS Tariff Code | 3816009000 |
|---|
Please provide your shipping details to determine available delivery options and to estimate the shipping costs for this product.
Aktualizacja preferencji plików cookie Kontakta oss